Betebet Her Gün %20 Bet-On Poker Discountu

Her Gün  %20 Bet-On Poker Discountu

1-) Bet-On  Poker discount’u yalnızca bet-on poker bölümündeki kayıplarınız için geçerlidir.BET-ON BACCARAT ve ÇARKIFELEK bu promosyona dahil değildir. Gün içinde tek seferde en az bir defa minimum 50 TL para yatırarak discountdan faydalanabilirsiniz.

2-) Discountunuzu alabilmek için canlı yardıma bağlanıp bet-on poker discount talebinde bulunabilirsiniz.. 48 Saat içinde talep edilmeyen discountlar geçersiz sayılır.

3-) Alınan discountun  herhangi bir çevrim şartı yoktur. Üyelerimiz istedikleri alanda kullanabilirler.

4-) Bet-On Poker discountu, amaci sadece oyun oynamak olan üyelere verilmektedir, kullanicinin farklı amaçla discount aldığı tespit edilirse, bet-on pokere girişi engellenebilir, kişinin haksız kazançtan elde ettiği bakiyeye el konulabilir.

5-) Oyuncunun discountu kötüye kullandigi ya da kural dışı hareketlerde bulunduğu tespit edilir ise, BETEBET söz konusu discountu iptal etme hakkina sahiptir.

6-) Herhangi bir kullanıcının kural dışı faaliyetlerde bulunduğu ya da hile yaptığı tespit edilir ise, hiç bir mazeret belirtilmeden BETEBET hesabi kapatilacaktir ve tüm bakiyesi bloke edilecektir.

7-) “Betebet” herhangi bir bonustaki kural ve şartlari degiştirme ya da bonusu tamamen kaldırma yetkisine sahiptir. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.

? “Betebet” istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

9-) Bet-On Poker discountu alıp para çekimi talebinde bulunan müşterilerimiz 24 saat içerisinde bu bonustan faydalanamaz.

10-) Herhangi bir anlasmazlik durumunda Betebet tarafindan alinan kararlar baglayici nitelikte olacaktir. Betebet istedigi zaman bu bonusu hic bir gerekce gostermeden iptal etme hakkina sahiptir.

11-) Bu promosyon 30.06.2016 Tarihine kadar geçerlidir.

Hemen Oyna