Betist İlk Yatırımda 400 TL ‘ye kadar %100 Bonus

İlk Yatırımda 400 TL ‘ye kadar %100 Bonus

1-İLK YATIRIM BONUSU SADECE HAVALE,CEPBANK VE ECOCARD(ECOPAYZ), PİDPAY İLE GERÇEKLEŞTİRİLEN İLK YATIRIMLAR İÇİN GEÇERLİDİR. FARKLI YATIRIM YÖNTEMLERİ İLE İLK YATIRIMINDAN SONRA YAPACAĞI İŞLEMLERDE İLK YATIRIM BONUSU TALEPLERİ DEĞERLENDİRMEYE ALINMAYACAKTIR. İLK YATIRIM BONUSUNU ALMAK İSTEYEN ÜYENİN HİÇ BİR OYUNA KATILMADAN BONUSU TALEP ETMESİ GEREKMEKTEDİR. OYUNLARA KATILDIKTAN SONRAKİ BONUS TALEPLERİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

2- İLK YATIRIM BONUSU 100 TL İLE 400 TL ARASINDAKİ İLK YATIRIMINIZA %100 BONUS HAKKINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ. %100 OLARAK ALABİLECEĞİNİZ MAKSİMUM BONUS MİKTARI 400 TL’DİR. İLK YATIRIM BONUSU ALMIŞ OLAN ÜYELERİMİZ DİĞER BONUS KAMPANYALARINDAN (DİSCOUNT VE YATIRIM BONUSLARI) AYNI YATIRIMDA YARARLANAMAZ.

3- İLK YATIRIM BONUSU ÇEVRİM ŞARTI ALANI BAHİS, CASİNO VE POKER İÇİN GEÇERLİDİR.

4-  BAHİS BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLAMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZ ALMIŞ OLDUĞU BONUSU; 10 KATI KADAR FUTBOL VE BASKETBOL KARŞILAŞMALARINDA EN AZ 2 MAÇIN YER ALDIĞI KOMBİNE KUPONDA TOPLAM ORANIN MİNİMUM (1,60*1,60) 2.56 OLMASI KAYDIYLA OYUNLARINI GERÇEKLEŞTİRMEDİR. YAPICAĞINIZ KUPONLAR KOMBİNE(MİNİMUM 2 MAÇ) VE HER MAÇIN MİNİMUM ORANI 1.60 VE ÜSTÜ OLMASI GEREKMEKTEDİR. CANLI VE MAÇ ÖNCESİ BAHİSLERİ ÇEVRİM ŞARTINA DAHİLDİR ANCAK;TEKLİ BAHİS,SİSTEM BAHSİ VE KOMBİNE KUPONLARINIZDA 1X,X2,BERABERLİKTE İADE VEYA AYNI MAÇA YAPILAN (ALT-ÜST, TEK-ÇİFT, ÇİFTE ŞANS VEYA BERABERLİKTE İADE GİBİ)  İKİ OLASILIKLI BAHİSLER KABUL EDİLMEYECEKTİR. FUTBOL VE BASKETBOL KARŞILAŞMALARI HARİCİ SPOR DALLARINA AİT BAHİSLER VE BELİRTİLEN ORANLARIN ALTINDA ALINAN KUPONLAR ÇEVRİME DAHİL EDİLMEYECEKTİR.

5-CASİNO OYUNLARINDA CASİNO HOLDEM, BLACKJACK VE RULET OYUNLARINDA (KIRMIZI-SİYAH VE TEK-ÇİFT BAHİSLERİ HARİÇ) ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN 40 KATI KADAR OYNAMANIZ DURUMUNDA ÇEVRİM ŞARTINIZ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR.BACCARAT OYUNU ÇEVRİM ŞARTINA DAHİL EDİLMEMEKTEDİR.

6-POKER BÖLÜMÜNDE ÇEVRİM ŞARTININ TAMAMLANABİLMESİ İÇİN ÜYELERİMİZİN 1 TL ÜZERİ MASALARDA 1250 EL OYUNLARA KATILMASI GEREKMEKTEDİR.

7-KULLANICI 400 TL İLK YATIRIM BONUSUNU İLGİLİ ALANLARDA ÇEVRİM ŞARTINI TAMAMLAMADAN ÇEKİM TALEBİNDE BULUNAMAZ.KULLANICI BONUSUN BİRDEN FAZLA ALANDA DEĞERLENDİRDİĞİNDE, BONUS ÇEVRİM ŞARTI KULLANICININ ALEYHİNE OLARAK AĞIRLIKLI YER ALDIĞI OYUNLARDA HESAPLANACAKTIR.

8-İLK YATIRIM BONUSU ÇEVRİM ŞARTI SÜRESİ 30 GÜNDÜR.BU BONUSTAN YARARLANMIŞ ÜYELERİMİZ BONUS ÇEVRİMİNİ 30 GÜN İÇERİSİNDE TAMAMLAMAK DURUMUNDADIR. AKSİ TAKDİRDE BONUS VE BONUSTAN GELEN KAZANÇ SİLİNİCEK VE SADECE ÜYENİN ANA PARASI HESABINDA BIRAKILACAKTIR.

9-ÜYELERİMİZ İLK YATIRIM BONUSUNDAN SADECE BİR KEZ FAYDALANABİLİRLER KURAL İHLALİ VE KURAL DIŞI YAPTIRIMLARI TESBİT EDİLEN ÜYELERİN HESAPLARI KESİNLİKLE KAPATILACAKTIR.

10- BONUSTAN YARARLANAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM,KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.

11-BETİST.COM İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELERİNDEN KİMLİK, İKAMETGAH BELGESİ VB. İSTEME HAKKINA SAHİPTİR. BU BELGELERİN KULLANICI TARAFINDAN İBRAZ EDİLMEMESİ DURUMUNDA OYUNCUNUN KAZANÇLARI BLOKE EDİLECEKTİR. BETİST BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK,GELİŞTİRMEK YADA RED ETME HAKKINA SAHİPTİR.

Hemen Oyna