Bixbet %15 SLOT CASİNO ve BİNGO KAYIP BONUSLARI

%15 SLOT CASİNO ve BİNGO KAYIP BONUSLARI

  1. %15 SLOT CASİNO ve BİNGO KAYIP BONUSLARINDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÜYELERİMİZİN MİNİMUM KAYIP MİKTARI 200 TL’DİR.SLOT, CASİNO VE BİNGO OYUNLARINDAKİ KAYIPLAR İÇİN GEÇERLİDİR.
  2. %15 SLOT CASİNO ve BİNGO KAYIP BONUSLARININ ÇEVRİM ŞARTI BULUNMAMAKTADIR.KAYIP BONUSUNUZ DİREK OLARAK ÇEKEBİLMEK İÇİN 200TL VE ÜZERİ KAYIP BONUSU ALMANIZ GEREKMEKTEDİR.ANCAK BONUS İLE OYUNLARA KATILMANIZ DURUMUNDA ÇEKİM SIRAISINDAN BONUSUNUZ HESABINIZDAN DÜŞECEKTİR.
  3. %15 SLOT CASİNO ve BİNGO KAYIP BONUSLARI İÇİN GÜN İÇERİSİNDEKİ KAYIPLARINIZ DEĞERLENDİRİLECEKTİR.DAHA ÖNCEKİ TARİHTEKİ İŞLEMLERİNİZE HERHANGİ BİR BONUS EKLEMESİ YAPILAMAMAKTADIR.
  4. KAYIP BONUSUNDAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN HESABINIZDA HERHANGİ BİR BAKİYE OLMAMASI GEREKMEKTEDİR.
  5. KAYIP BONUSUNU YATIRIMINIZIN KAYBININ HEMEN ARDINDAN VEYA GÜN İÇERİSİNDEKİ KAYIPLARINIZIN TOPLAMINI TALEP EDEBİLİRSİNİZ.
  6. KAYIP BONUSUNUZU 7/24 AKTİF CANLI YARDIM EKİBİMİZE BAĞLANARAK TALEP EDEBİLİRSİNİZ.
  7. KAYIP BONUSU; AMACI OYUN OYNAMAK OLAN ÜYELERE VERİLMEKTEDİR.KULLANICININ FARKLI AMAÇLA KAYIP BONUSU ALDIĞI TESPİT EDİLİR İSE,CANLI CASİNOYA GİRİŞİ ENGELLENEBİLİR, KİŞİNİN HAKSIZ KAZANC ELDE ETTİĞİ BAKİYEYE EL KONULABİLİR.
  8. BİXBET İSTEDİĞİ ZAMAN ÜYELERİNDEN KİMLİK, İKAMETGAH BELGESİ VB. İSTEME HAKINA SAHİPTİR. BU BELGELERİ KULLANICI TARAFINDAN İBRAZ EDİLMEMESİ DURUMUNDA OYUNCUNUN KAZANÇLARI BLOKE EDİLECEKTİR.
  9. BİXBET BU PROMOSYONU DEĞİŞTİREREK İPTAL ETMEK, GELİŞTİRMEK YADA RED ETME HAKKINA SAHİPTİR.
  10. BU BONUSUMUZUNDAN YARARLANAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM,KURALLARI VE ŞARTLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR

Hemen Oyna