Bu yükseliş devam edecektir

Kutlu, yaptığı yazılı açıklamada, Kayserispor’da göreve geldiğinden daha sonra oynadıkları 4 maçta 3 birliktelik, 1 mağlubiyet aldıklarını hatırlattı.

Güçlük derecesi epeyce yüksek ve stratejik önemi olan maçlar oynadıklarına dikkati çeken Kutlu, şöyle devam etti:

“Kaybetmemenin de minimum dek önemi olduğu maçlar oynuyoruz ve bu dönemde haftalardır kazanamamanın vermiş olduğu stresi de yaşamaktayız. Deplasmanda 10 birey kaybettiğimiz Fenerbahçe maçı dahil ortaya koyduğumuz Futboldan epeyce memnunum. Özellikle son iki haftada oynadığımız Çaykur Rizespor deplasmanı ve evimizde Antalyaspor maçlarında ortaya koyduğumuz oyun ve girdiğimiz pozisyonlarla galibiyeti fazlasıyla yargı ettiğimizi düşünüyorum. İki maçta da lehimize verilmeyen penaltılar oldu.”

Takımının form grafiğinin her geçen hafta yükselmekte olduğuna aksan yapan Kutlu, şunları kaydetti:

“Bu yükseliş artarak devam edecektir. Oyuncularımın her birbirinin sahada gösterdikleri performans önümüzdeki haftalar için oldukça umutlu. Kayseri şehrine ve camiasına uygu şekilde uğraş etmeleri son derece sevindirici. Kazanma arzuları, coşkuları ve kaybetmemek için verdikleri mücadele üst düzeyde. Antalyaspor maçında tribünlerde bizleri desteklemeye gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Kayserispor sezon sonu ligde kalacaktır, benim ve oyuncularımın buna inancı bütün. Ligde geride kalan altı haftada altı final maçı oynayacağız. Kayserispor camiası olarak kenetlenip birlik ve birliktelik içerisinde sezon sonu hedefine ulaşan takım biz olacağız.”

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigKayserispor