Derbi öncesi görünmeyen tablo!

Futbolcuların sahadaki görüntüsü, Vitor Pereira’nın atak ve hareketleri isyan sebebi olurken, ne beklendiği gibi başkan maç sonunda soyunma odasına indi, ne uçakta, ne Samandıra’da karşı çıktı. Böyle bir sonucun arkasından genelde Fenerbahçe’de büyük bir keşmekeş ortamı oluşurken, çok kritik Galatasaray derbisi öncesinde Samandıra’da daha önce hiç görülmemiş bir ortam oluştu. Tesislere az önce bir tane bile yönetici gelmezken, sessizlik ve gerginlik Galatasaray derbileri öncesi görülmemiş bir tablo yarattı.

RADİKAL KARARLAR GELEBİLİR
Sahiden Osmanlı ve Konya maçlarından sonra teknik direktör Vitor Pereira’nın bütün kredisi bitti. Vitor Pereira bu noktadan daha sonra 2 kupayı alsa deha sezon sonunda gönderilecek.

Başkan Aziz Şimşek, Futbolcuların performanslarından da hiç memnun yok. Bu yüzden sözleşmesi biten bazı oyuncular konusunda tavır değişikliği olabilir. Sözleşmesi devam edenlere de “Gitmekte serbestsin” mesajı verilebilir. Sadece başkan yok, taraftar da takıma fazla kavgalı.

Konyaspor maçı sonrası protestolara fazla az sayıda taraftar katıldı. Fakat bütün bunların sebebi G.Saray derbisi. Eğer takım G.Saray’ı yenerse her şey bir kenara koyulup şampiyonluğa odaklanılacak. Eğer puan kaybı yaşanırsa işte o zaman kasırga erken kopacak. Yani kısaca takıma ve hocaya bütün tepkiler ‘şimdilik’ askıya alınmış vaziyette… (Habertürk)

İlgili: Futbol Spor Toto Süper Lig, Derbi öncesi görünmeyen tablo! bahische.com farkıyla sizlerle.