Emre’den Futbola devam ve Fenerbahçe sözleri!

Bağcılar Medipol Hastanesi’nde düzenlenen organizasyonda basın mensuplarına açıklamalarda yer alan Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Avcı, sağlık durumu ve eğitim alanında her organizasyonun içinde yer almanın kendileri için önemli bir görev olduğunu dile getirdi. 

Avcı, 11 Nisan Dünya Parkinson Günü öncesi bu hastalığa aleyhinde farkındalığı arttırmak istediklerini söyledi. 

 Spor Toto Süper Lig’deki mücadeleyle ilgili de konuşan teknik direktör Avcı, geçen sezon ligi 4. sırada bitirdiklerini hatırlatarak, “Bu sezon öncelikli hedefimiz Avrupa kupalarına yeralma.” dedi.  

Futbolculardan Emre Belözoğlu ise parkinson hastalığına toplumda bir nebze farkındalık meydana getirmek namına bir araya geldiklerini belirtti.

Emre, kariyeriyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:
“Geçen sezon ligi dördüncü sırada bitirdik. Türkiye’yi Avrupa’da sunmak istiyoruz ve bu anlamda Trabzonspor maçı bizim açımızdan fazla kayda değer. Ligin üzerinde bir Futbol oynadığımızı düşünüyorum. İnşallah Avrupa’ya giderek bunu taçlandırmak istiyoruz. Ben birazcık daha Futbol oynamak istiyorum. Fenerbahçe benim hoş anılarımın olduğu ve bende öbür yeri olan bir kulüp ama şu lahza Medipol Başakşehir’in başarısı için elimden geleni yapacağım.”

Volkan Babacan da bu kayda değer gün için farkındalık oluşturmanın kendilerini fazla mutlu edeceğini kaydetti. 

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigMedipol BaşakşehirFenerbahçe, Emre’den Futbola devam ve Fenerbahçe sözleri! bahische.com farkıyla sizlerle.