“Gerçi takımımla gurur duyuyorum”

Karşılaşmanın arkasından basın mensuplarına kısa bir açıklamada yer alan VakıfBank Başantrenörü Giovanni Guidetti, rakiplerinin iyi mücadele ederek şampiyon olduğunu söyledi. 

İtalyan teknik adam, Dörtlü Final’de dün Fenerbahçe Grundig’i yendiklerini hatırlatarak, “Dün ve bugün olduğu gibi tek maçlı elemelerde her şey olabiliyor. Böyle bir sonucun yaşanması şiddet. 5-6 kez daha oynasak sonuç ayrı olabilir lakin bugün Pomi Casalmaggiore kazandı.” diye konuştu.

Rakiplerinin konut sahibi olma avantajını hoş kullandığını vurgulayan Guidetti, “Piccinini son 5-6 yıldır hiç görmediğim kadar iyi oynadı. Benzer şekilde Pomi Casalmaggiore konut sahibi olma avantajını da çok iyi kullandı. mükemmel bir kalabalık yaratmışlardı. Ben gerçi takımımla gurur duyuyorum. Biz buraya değin geldik. Tabii fakat kazanmayı istedik lakin bugün Pomi Casalmaggiore daha iyi olan taraftı.” ifadelerini kullandı.

VakıfBanklı oyuncular Kimberly Hill ve Anne Buijs ise üstünlük için geldikleri Dörtlü Final’de final maçını kaybetmenin düş kırıklığını yaşadıklarını açıklama etti.

İlgili: Voleybol Bayanlar 1. Lig, “Yine De takımımla gurur duyuyorum” bahische.com farkıyla sizlerle.