Hayaller gerçek oluyor!

Vodafone Arena’da önceki gün ilk olarak top başı yapan Futbolcular, büyük bir heyecan yaşadı.

Yaklaşık 3 sezondur iç saha maçları için başka statlara davetli olan Siyah-Beyazlı oyuncular, kendi evlerinde olmanın yarattığı büyük mutluluğu, kendi aralarında yaptıkları sohbette paylaştı.

İdmana, Vodafone Arena’daki soyunma odasında hazırlanan ve 42 bin karakter stadın çimlerinde alıştırma gerçekleştiren Futbolcular, “Stadımız efsane olmuş. Hiçbir eksiği kalmamış. Bu tribünler dolunca oluşacak atmosferi hayal bile edemiyoruz” sözlerini sarf etti.

öte taraftan sahanın çimlerini uzun bulan Futbolcuların, bunu sahadan sorumlu yetkililere ilettiği ve ilgililerin de çimleri Bursa maçı öncesinde düzelttikleri öğrenildi.

‘Kendi işimize bakacağız’

Antrenmanın peşinde doruk yarışındaki rakipleri Fenerbahçe’nin Konyaspor karşılaşmasından puansız ayrılması sonrasında mutlulukları daha da büyüyen Şenol Güneş’in öğrencileri, “Üstünlük için fayda yeniden bize geçti. Bundan Böyle sadece kendi maçlarımıza bakmamız gerekli. Ne süre onlara baksak puan kaybediyoruz. Biz kendi işimizi yapıp kalan maçlarımızı kazanarak şampiyon olacağız” sözlerinde birleşti. (Fanatik)                     

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBeşiktaş, Hayaller hakiki oluyor! bahische.com farkıyla sizlerle.