Lovren özür dilemeyecek!

Liverpool’un Hırvat yıldızı Dejan Lovren, hocasıyla yaşadığı tartışmanın ardından sessizliğini bozdu.

Türkiye’nin Avrupa Şampiyonası’ndaki rakiplerinden Hırvatistan’da kriz devam ediyor.

Hırvatistan’ın Macaristan ile oynadığı hazırlık maçında hocası Cacic ile tartışan Dejan Lovren, Sportske Novosti’ye verdiği demeçte “Özür dilemeyeceğim. Fransa’ya ya birincil 11 oyuncusu olarak giderim veya gitmem.” dedi.

Hırvatistan’ın tecrübeli çalıştırıcısı Cacic ise Macaristan maçı öncesi ısınırken sahayı terk eden Lovren ile ilgili olarak “Kimse ulusal takımdan üstün değildir. Bunu tolere etmeyeceğim. Özür istemek zorunda.” diye konuştu.

Hırvat yıldız, yaptığı açıklamada “Hocam Ante Cacic bana 15 dakika ısınmamı söyledi. Liverpool’da 15 dakika ısındıktan sonradan ya oyuna gireriz veya kulübeye geri döneriz. Ceketim yoktu, üşümemek için kenara geri döndüm. Muavin geldi ve niçin ısınmayı kestiğimi söyledi. Dünyanın hiçbir uygun 15 dakikadan fazla ısınmazsınız. O da Cacic’e beni şikayet etti. Cacic, bana ısınmamı söylediğinde laf vermişti. Macaristan’a aleyhinde 45 dakika oynayacaktım. Kendimi takımdan üstün görmüyorum ancak bana yalan söylenmesini istemiyorum. 45 dakika oynayacağım söylenmişti.” ifadelerini kullandı.

Lovren, Borussia Dortmund’a karşı başarılı bir oyun ortaya koyduklarını söylerken kendi performansından da memnun olduğunu belirtti., Lovren özür dilemeyecek! bahische.com farkıyla sizlerle.