MYBAHİS SPOR BAHİSLERİ GERİ ÖDEME BONUSU

SPOR BAHİSLERİ GERİ ÖDEME BONUSU

 

1-SPOR BAHİSLERİ DİSCOUNT (GERİ ÖDEME) BONUSUNDAN YARARLANABİLMENİZ İÇİN YATIRMANIZ GEREKEN MİN. TUTAR 100 TL DİR. BAHİS DİSCOUNTLARI 48 SAAT İÇİNDEKİ YATIRIM VE ÇEKİMLERİNİZ HESAPLANARAK MİN. 100 TL KAYBINIZ OLMASI HALİNDE TARAFINIZA DİSCOUNT BONUSU OLARAK EKLENİR.
2-100 TL İLE 1499 TL ARASI KAYIPLARA %10. 1500 TL VE ÜZERİ KAYIPLARA İSE %15 BAHİS DİSCONTU EKLENECEKTİR.
3-ALMIŞ OLDUĞUNUZ BONUSUN ÇEVRİM ŞARTI YOKTUR. ALDIGINIZ DİSCOUNT MİKTARI 200 TL VE ÜZERİNDE İSE OYUNLARA KATILMADAN ÇEKİM VEREBİLİRSİNİZ.
4-ALINAN DİSCOUNT BONUSU İLE OYUNLARA KATILMANIZ HALİNDE BAKİYENİZ, ALINAN BONUSUN 10 KATI KADAR OLABİLİR. ÇEKİM ESNASINDA ALMIŞ OLDUGUNUZ BONUS MİKTARI BAKİYENİZDEN DÜŞÜLECEKTİR.
5- SPOR BAHİSLERİ DİSCOUNTU 48 SAAT İCERİSİMDEKİ KAYIPLARINIZ BAZ ALINARAK VERİLMEKTEDİR. GECMİŞE DÖNÜK BONUS TALEBİNDE BULUNULAMAZ.
6-SONUÇLANMAYAN KUPONUNUZ VAR İSE VEYA HESABINIZDA BAKİYE MEVCUT İSE BONUS TALEBİNDE BULUNULAMAZ. KUPONLARINIZ SONUCLANDIKTAN SONRA VE BAKİYENİZ SIFIRLANMIŞ DURUMDA İSE CANLI DESTEK HATTINA BAGLANARAK BONUSUNUZU TALEP EDEBİLİRSİNİZ.
7-KULLANICININ KURAL DIŞI FAALİYETLERDE BULUNMASI, HİLE YAPMASI YA DA TEŞEBBÜS ETMESİ HALİNDE MYBAHİS HESABI KAPATMA HAKKINI SAKLI TUTAR.
8-BU BONUSU ALAN ÜYELERİMİZ TÜM HÜKÜM, KURAL VE KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILMAKTADIR.

Site Giriş