Nani: Van Gaal, oyuncular çocukmuş gibi davranıyor

Fenerbahçe’nin Portekizli yıldızı Luis Nani, eski hocası Louis Van Gaal’i eleştirdi.

Fenerbahçe’nin sezon başında Manchester United’dan transfer ettiği oyuncusu Luis Nani, eski hocası Van Gaal hakkında konuştu.

The Sunday Times’a konuşan Nani, ”Van Gaal, beni sezon öncesi yeterince kullanmadı. Sezon baştan başa da çok eksik süre aldım ve artık beni önemsemediğini düşünmeye başlamıştım. O ve yardımcısı antrenmanlarda bize bağırıyordu ve çocukmuşuz gibi davranıyordu. Bu beni memnun etmiyordu çünkü ben bir profesyonelim, her gün antrenman yapıyorum ve kalitemi antrenmanlarda ortaya koymaya çaba gösteriyorum.” ifadelerini kullandı.

Şu anki Manchester United’ın reel Manchester United olmadığını gösteren Nani, ”Şu an gördüğünüz ManU, gerçek ManU yok. Van Gaal ile birlikte ekip hem mental açıdan hem de şahsiyet açısından çok öbür bir kimliğe büründü. Bir Zamanlar takımda tecrübeli isimler olurdu. Derhal yaklaşık olarak her sezon yeni isimler görüyorum” dedi.

Van Gaal’in Manchester United’da başarısız olduğuna aksan yapan Nani, ”Şu Anda yeni bir anlaşma daha yapacaklar. Kulübün tercihi ancak bu, işe yaramıyor.” dedi., Nani: Van Gaal, oyuncular çocukmuş gibi davranıyor bahische.com farkıyla sizlerle.