Rıdvan Dilmen’den flaş Caner iddiası! “Inter’le anlaştı…”

Rıdvan Dilmen’in iddialarına tarafından Caner Erkin, Inter ile yüzde yüz anlaştı ve gelecek sezon Serie A’da forma giyecek.

Fenerbahçe’nin deneyimli sol beki Caner Erkin, Rıdvan Dilmen’in iddialarına göre Inter ile anlaştı. Caner, gelecek sezondan itibaren Roberto Mancini ile çalışacak.

Futbol yorumcusunun açıklamalarında “Caner’in Inter ile %100 uzlaşma yaptığını duydum. Takvim 2-2,5 milyon Euro’luk bir anlaşma. Caner açıklaması Aziz Yıldırım’dan habersiz yapılamaz. Fenerbahçe defteri kapanmıştır Caner’in. Seneye muhtemelen Inter’de.” ifadeleri yer aldı.

Futbol YAŞAMSAL BİTİNCE…

Caner’in derbi öncesi kadro dışı kalması ile ilgili olarak da konuşan Dilmen, “Caner önemli bir kusur yapmıştır ama ‘ihanet’ çağırmak çok ağır olur. Bundan daha sonra Caner’le devam edeceklerini sanmıyorum. Çok ciddi bir izah etme yapıldı internet sitesinden. 11’de yoksam değiştirme kalmak istemiyorum’ aramak içten değil. Can Sıkıcı bir şart. Caner, Futbol hayatı bittiği vakit bugünü çok hatırlayacaktır.” dedi.

Caner Erkin, bu sezon 27 maçta 8 asist yaptı ve 1 gol attı., Rıdvan Dilmen’den flaş Caner iddiası! “Inter’le anlaştı…” bahische.com farkıyla sizlerle.