“Tarihi biz yazacağız”

Kasımpaşa ve Sivasspor galibiyetiyle hava yakalayanBursasporBeşiktaş karşılaşmasına fazla ayrı bakıyor. Başkan Ali Ay’ın açıklamaları da Yeşil-Beyazlı camia için bu maçın önemini çok iyi anlatıyor. FANATİK’e konuşan Timsah’ın patronu, 3 puandan başka bir şey düşünmediklerini vurguladı.

‘OYUNCULAR YANIMA GELİYOR…’

Ali Ay, “Beşiktaş maçları Bursaspor için defalarca özel olmuştur. diğer taraftan rakibimizin stat açılışı olunca, daha da anlamlı hale geldi. Bunun motivasyonu, bunun zevki, bunun tadı fazla diğer. Her galibiyetten sonradan Futbolcular zaten yanıma geliyor. Biz de elimizi cebimize atıp, esirgemiyoruz. Beşiktaş’ı da yenecekler, buna inanıyorum” dedi.

‘KONSANTRE ÜSTTEKI DÜZEYDE’

Futbolcularla yakın ilişki içerisinde olduğunu belirten Başkan, “Onların gözünde, kazanmayı ne dek istediklerini gördüm. Takımın konsantresi üst düzeyde. Açılış maçı rakibimiz açısından ne dek kritikse, Bursaspor için de o kadar. Kazanıp, biz tarih yazacağız. Vodafone Arena’ya zafer için gidiyoruz” diye konuştu.

‘KABUK DEĞİŞTİRDİK’

Hamza Hamzaoğlu için de farklı bir parantez açan Başkan Ay, “Hamza hocanın gelmesiyle birlikte kabuk değiştirdik, eski günlerimize dönüş sinyali verdik. Oynadığımız Futbol zaten takımdaki hareketlenmenin en büyük göstergesi. Bursaspor, geçmişinden daha fazla başarı tutmak için yola çıkmıştır” ifadesini kullandı.

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigBursasporBeşiktaş, “Tarihi biz yazacağız” bahische.com farkıyla sizlerle.