Ünal Aysal’dan muhteşem dönüş planı!

Galatasaray’ın eski başkanı Ünal Aysal, başkanlığa baştan namzet oluyor. Dünyaca ünlü teknik adamla anlaşan Aysal, Cimbom’u eski günlerine geri kavuşturacak bomba projeleriyle baştan çalışmalara başladı.

Galatasaray’ın eski başkanlarından Ünal Aysal, muhtemel bir seçim durumunda başkanlığa adaylığını koymayı düşünüyor. Daha önceden namzet olmadığını gösteren Aysal, takımın lig sıralamasında 2010-11 sezonundaki gibi altında içten inmesi, kadro değerini kaybetmesi, küçülmeye başlaması nedeniyle her yerde başkanlık için kolları sıvadığı öğrenildi.

Sabahtan’ın haberine tarafından, Aysal’ın tercih kararı olmadan adaylık konusunda net bir açıklama kullanmasa da ekip arkadaşları ile egzersiz başlattıkları öğrenildi. Hatta Ünal Aysal’ın dünyaca ünlü bir teknik adam ile çoktan anlaştığı ve tercih olur da seçilirse bu hocayı takımın başına getireceği dile getiriliyor.

Yeni öğretmen ile yeni bir yapılanmaya gidileceği ve galibiyet için gerekenin yapılacağı belirtiliyor. Aysal’ın yönetime alacağı isimlerle zihin alışverişinde bulunduğu da vurgulanıyor.

YAPTIM, TEKRAR YAPARIM
Süper Lig’in 8. sırada tamamlandığı 2010-11 sezonunun gerisinde başkanlığa seçilen Ünal Aysal, takımın başına Fatih Terim’i getirmiş ve nokta transferler ile başarıdan başarıya koşmuştu. Seçim yapılması halinde her yerde namzet olacak Aysal’ın yakın çevresine, “Takımı tekrar ayağa kaldıracağım” dediği belirtildi. (A.m.k)

İlgili: Futbol Spor Toto Süper LigGalatasaray, Ünal Aysal’dan harikulade dönüş planı! bahische.com farkıyla sizlerle.