Volkan Demirel: Şampiyon olacağız!

Fenerbahçe’nin tecrübeli filebekçisi Volkan Demirel, Galatasaray maçının ardındaki yaptığı açıklamada sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarını açıklama etti.

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, 0-0 sona eren Galatasaray derbisinin ardından konuştu.

Heme saha içi, hem de saha dışı için söylenecek çok pozitif şeyin olduğunu belirterek sözlerine başlayan Volkan, ”Burada kimseyi kandırmak niyetinde değilim. Şunu söylüyorum. Şampiyon olacağız. Rakibimiz beraberliğe sevindi. Allah bize beraberliğe sevinme durumu yaşatmasın. Kazanan olamazsak da Futbolcular olarak sorumluluğu alacağız. Ama ben eminim ancak bu ekip şampiyon olacak. Düzeltmemiz gereken şeyler var. Bunları biliyoruz.” diye konuştu.

Caner Erkin ile Vitor Pereira’nın arasında yaşananlarla alakalı da konuşan Volkan, ”Caner ile hocanın arasındaki bir durum. Bizim için bu maçta kayda değer bir şey yoktu. Hocayla Caner konuşur değerlendirirler. Taraftarımız bize güvensin. Şampiyon olamazsak faturayı biz kabul edeceğiz. Hafta sonunda Mersin ile oynayacağız. Gelip bizi desteklesinler. Ben söz veriyorum. Düzeltmemiz gereken şeyleri düzelteceğiz.” ifadelerini kullandı., Volkan Demirel: Kazanan olacağız! bahische.com farkıyla sizlerle.