Wonodds %100, 100TL KOMBİNE BONUSU (Salı – Çarşamba)

%100, 100TL KOMBİNE BONUSU (Salı – Çarşamba)

 

 

1. Wonodds Kupa Kombine bonusundan Salı veya Çarşamba  günü yapacağınız yatırma işlemi için yararlanabilirsiniz. Wonodds Kupa Kombine bonusundan yararlanabilmek için CEPBANK yöntemi ile en az 100 TL ve üzeri miktarı para yatırmanız gerekmektedir.


30-100 TL arası kombinelerinize

%100

kombine bonusu hak kazanırsınız.
2. Wonodds Kupa Kombine bonusundan yararlanabilmeniz için minimum 30 TL ve üzerinde 5’li kombine kupon oluşturmanız gerekmektedir.  Kombine kuponunuzdaki her bir karşılaşmanın oranı minimum 1.50 olmalıdır ve sadece Kupa maçlarını içermelidir (önemli not: yeterince kupa maçı olmadığı günlerde her hangi maçı kuponunuza ekleyerek kupon oluşturabilirsiniz). Wonodds Kombine Bonusundan maksimum 100 TL Bonus almaya hak kazanabilirsiniz.
3. Wonodds Kupa Kombine bonusundan oluşturduğunuz kombinenizin kaybetmesi halinde yararlanabilirsiniz. Para yatırma işleminizin işlem numarasını (para yatırma satırındaki en soldaki rakam) bonus talep formuna yazmanız gerekmektedir.
4. Kombine bonusundan sadece Salı veya Çarşamba günü tek birgün yararlanabilirsiniz. Yapmış olduğunuz kupon para yatırma işleminden sonraki ilk kupon olarak değerlendirilecektir.
5. Wonodds Kupa Kombine bonusundan yararlanabilmek için oluşturduğunuz kombineniz beraberlikte iade, çifte şans, sistem bahsi içermesi halinde bonus talebiniz geçersiz olacaktır.
6. Kazanmış olduğunuz bonus tutarını, 5 defa 1.90 veya üzeri orandan çevirdikten sonra para çekim talimatı verebilirsiniz.
7. Bonus hesabınıza aktarıldıktan sonra öncelikle aldığınız bonusu beliritilen çevirim koşullarında çevirmeniz gerekmektedir. Kazanılan bonusun çevrimi yapılmadan, çevrim şartları dışında bahis alınması kural dışıdır ve kazançlar çevirim dışı sayılacaktır.
8. Wonodds Kupa Kombine bonusundan yararlanmak için para yatırma işlemi yapan kullanıcılarımız aynı gün içerisinde farklı bonus uygulamasından yararlanamazlar.
9. Genel bonus şartları bu bonus için geçerlidir. (Genel Bonus Kural ve Şartları Bonus sayfasının en altında yer almaktadır.)